Informace pro studenty

Máš chuť a odhodlání? Nechybí ti nové nápady a baví tě věda? Pak se zapoj do projektu Institut experimentálních technologií 2 a společně s kolegy – studenty nebo akademickými pracovníky – pracuj na skutečných průmyslových projektech. Získáš tak nové znalosti a zkušenosti, budou ti předány nové informace a po ukončení studia budeš mít možnost získat zaměstnání v partnerské firmě.

Význam projektu IET 2 spočívá v cílené spolupráci s průmyslem ve výzkumu a jeho aplikace do výroby.

Pro koho? Pro všechny studenty bakalářského i magisterského studijního programu, kterým nechybí chuť a odhodlání naučit se nové věci, kteří umí přijímat informace a mají zájem získat zkušenosti od expertů a pracovat s nimi v řešitelských týmech. Pro ty, pro které není praxe jen povinností, ale i možností ukázat vše, co umí.
Proč? Protože, když se chcete aktivně podílet na vytváření své kariéry a chcete se stát vysoce kvalifikovaným a zkušeným pracovníkem nebo expertem ve svém oboru, je pro vás nutné začít si svou budoucnost plánovat již na vysoké škole.
Jak? Jednoduše! Kontaktujte Institut experimentálních technologií při Ústavu teoretické a experimentálních technologií a zapojte se aktivně do řešení projektů!

 

O projektu:

Talentovaný student si v nabídce projektů zvolí řešení průmyslového projektu na základě svého zájmu. Rozsah činnosti odpovídá bakalářské nebo diplomové práci. Student se následně zaměří dle individuálních požadavků zadavatele; podrobné informace poskytnou vedoucí jednotlivých projektů. Každý účastník budezačleněn do výzkumného týmu, který mu pomůže s řešením zadání. Výsledků dosažených v rámci projektu lze dále využít i při zpracování bakalářské, či diplomové práce.

 

Podrobnosti:

  • Zaregistrujte se – pro získávání aktuálních informací jako jsou nabídky nových projektů, stáží ve firmách a odborných přednáškách se nezávazně zaregistrujte zde.
  • Seznam projektů – seznam aktuálně nabízených projektů si můžete zobrazit zde.
  • Rezervace projektu – pokud si některý z projektů vyberete, přihlašte se do systému IET-IS a u daného projektu kliněte na „Chci se zapojit“.
  • Informace – pokud máte dotazy ke konkrétnímu projektu, informujte se u kontaktní osoby, která je u projektu uvedena. Pro obecné informace o projektu kontaktujete Ing. Radim Kadlece,
    kadlecfeec.vutbr.cz.

 

 

Partneři projektu:

Díky partnerským a dalším spolupracujícím firmám je možné v rámci projektu IET2 získat čtyřtýdenní stáže a exkurze v těchto firmách:

ABB s.r.o. abb
Prototypa a.s.  prototypa
SVS FEM s.r.o.  svsfem
Eaton Elektrotechnika s.r.o.  eaton
ZEZ SILKO, s.r.o.  zezsilko

 

patickaiet2