Metodická příručka pro efektivní využívání ICT ve výuce

Získání příručky:

V rámci projektu Institut experimentálních technologií 1 vznikla metodická příručka Efektivní využití ICT ve výuce.

Zájemcům z úplných základních a středních škol Jihomoravského kraje nabízíme zdarma zaslání Metodické příručky pro efektivní využívání informačních a komunikačních technologií ve výuce v počátečním vzdělávání „Efektivní využití ICT ve výuce“. Tato příručka vznikla v rámci projektu Institut experimentálních technologií 1, reg. č. CZ.107/1.1.02/01.0029. O příručku si napište na email: a uveďte prosím Vaše jméno a adresu školy, na kterou Vám publikace obratem zaslána. V případě, že si chcete příručku stáhnout v elektronické podobě, můžete to udělat zde.

Ukázková prezentace:

Ukázkovou prezentaci si můžete stáhnout zde:

Stránka podporující příručku se připravuje.

Poznámka:
Naše ukázková prezentace rozhodně není příkladem pro dokonalou prezentaci. Je to pouze prezentace, ve které jsou použity některé nástroje popisované v metodické příručce Efektivní využití IC ve výuce. Proto na sebe některé části nenavazují a jsou v ní použity funkce, které se do mnoha typů prezentací nehodí.

Pomocné soubory:

Při vytváření ukázkové prezentace, která je popisována v metodické příručce vám mohou být nápomocny tyto soubory:

Stránka podporující příručku se připravuje.

Připomínky:

Pokud máte připomínky nebo návrhy do metodické příručky Efektivní využití ICT ve výuce, budeme rádi, když je zašlete na adresu:  iet@feec.vutbr.cz

patickaiet1